Радіатор опалення Purmo Compact 22 400x400
від 3 429 до 5 085 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 400x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 400x400
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 400x400 | 5 085 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 400x400 | 3 464 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 400x400 | 3 429 грн. |
Закрити
Рекомендуємо