Радіатор опалення Purmo Compact 22 500x1000
від 4 462 до 10 191 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 500x1000
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 500x1000 (F062205010010300) | 5 518 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 500х1000 | 4 462 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x1000 | 10 191 грн. |
PURMO Compact 22 500x1000 F062205010010300 | 4 899 грн. |
Purmo Compact 22 500x1000 F062205010010300 | 5 552 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо