Радіатор опалення Purmo Compact 22 500x1100
від 4 815 до 7 491 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 500x1100
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 500x1100 (F062205011010300) | 5 953 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 500х1100 | 4 815 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x1100 | 6 596 грн. |
PURMO Compact 22 500x1100 F062205011010300 | 5 270 грн. |
Purmo Compact 22 500x1100 F062205011010300 | 6 059 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо