Радіатор опалення Purmo Compact 22 600x1000
від 5 360 до 10 560 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 600x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 600x1000
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 600x1000 (F062206010010300) | 5 718 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 600x1000 | 10 560 грн. |
Purmo Compact 22 600x1000 F062206010010300 | 5 753 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 600x1000 | 6 307 грн. |
PURMO Compact 22 600x1000 (F062206010010300) | 5 360 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x1000 | 7 231 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 600x1000 | 7 161 грн. |
Закрити
Рекомендуємо