Радіатор опалення Purmo Compact 22 900x500
від 4 931 до 9 669 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 900x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 900x500
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 900x500 | 5 260 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 900x500 | 9 669 грн. |
PURMO Compact 22 900x500 | 4 931 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 900x500 | 6 625 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 900x500 | 6 553 грн. |
Закрити
Рекомендуємо