Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x1000
від 5 659 до 8 530 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x1000
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x1000 (F072205010011300) | 6 773 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 500х1000 | 5 659 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x1000 | 7 506 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x1000 F072205010011300 | 6 895 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x1000 | 7 523 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 500x1000 (F072205010011300) | 6 350 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x1000 | 8 530 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x1000 | 8 463 грн. |
Закрити
Рекомендуємо