Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x1600
від 7 817 до 11 518 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x1600
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x1600 (F072205016011300) | 9 117 грн. |
PURMO Ventil Compact 22 тип 500-1600 | 7 817 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x1600 | 10 079 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x1600 F072205016011300 | 9 281 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact тип 22 500х1600 | 9 359 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x1600 | 10 102 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 500x1600 (F072205016011300) | 8 547 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x1600 | 11 518 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x1600 | 11 414 грн. |
Закрити
Рекомендуємо