Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x500
від 4 107 до 8 926 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x500
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x500 (F072205005011300) | 4 833 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 500х500 | 4 107 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x500 | 8 926 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x500 F072205005011300 | 4 863 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact тип 22 500х500 | 4 955 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x500 | 5 330 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 500x500 (F072205005011300) | 4 531 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x500 | 6 105 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x500 | 6 033 грн. |
Закрити
Рекомендуємо