Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 900x800
від 8 060 до 15 915 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 900x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 900x800
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 900x800 | 8 598 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 900x800 | 15 915 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 900x800 | 8 060 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 900x800 | 10 825 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 900x800 | 10 720 грн. |
Закрити
Рекомендуємо