Витяжка Pyramida TLX1 60 BR коричневий
Фото 8 |
Pyramida TLX1 60 BR коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pyramida TLX1 60 BR
Ціни на Pyramida TLX1 60 BR |
---|---|---|---|---|
Pyramida TLX1 60 WH білий | від 2 400 грн. | 42 пропозиції | ||
Pyramida TLX1 60 BR коричневий | від 4 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Pyramida TLX1 60 IV слонова кістка | від 2 810 грн. | 31 пропозиція | ||
Pyramida TLX1 60 SL сріблястий | від 2 685 грн. | 49 пропозицій | ||
Pyramida TLX1 60 BL чорний | від 2 685 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →