Гусятниця Pyrex Essentials 207A000 1.3 л
Фото 3 |
Pyrex Essentials 207A000 1.3 л2.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Essentials 207A000 1.3 л
Усі ціни 15 →Каструля Pyrex Essentials, 1,1+0,3 л (207A000/7143) | 324 грн. |
Кастрюля с/у PYREX ESSENTIALS кругл. 1,1л+0,3л упаковка (207A000/7143) 207 | 539 грн. |
Каструля Pyrex Essentials 1,1л + 0,3л (207A000/7643) 207A000/7643 | 539 грн. |
Pyrex Каструля Pyrex Essentials 1,1л + 0,3л (207A000/7643) 207A000/7643 | 539 грн. |
Pyrex 207A000/7643 | 514 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Pyrex Essentials 207A000
Ціни на Pyrex Essentials 207A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Essentials 207A000 1.3 л | від 324 грн. | 15 пропозицій | ||
Pyrex Essentials 204A000 2.1 л | від 390 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →