Тумба під умивальник Q-tap Albatross 60 QT0172TP600D3060CW
Фото 11 |
Q-tap Albatross 60 QT0172TP600D3060CW |
|
У комплекті донний клапан до умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Albatross 60 QT0172TP600D3060CW
Усі ціни 15 →Тумба підвісна з раковиною Qtap Albatross 61 см (QT0172TP600D3060CW) QT017 | 11 782 грн. |
Тумба із умивальником у ванну Q-TAP Albatross 61x61.7x47см підвісна білий | 11 782 грн. |
Тумба підвісна Qtap Albatross 605х725х460 з умивальником, білий (QT0172TP6 | 11 782 грн. |
Комплект Qtap Albatross 605х725х460 White тумба підвісна + раковина урізна | 11 782 грн. |
Комплект Qtap Albatross 605х725х460 White тумба підвісна + раковина врізна | 11 782 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Q-tap Albatross 60 QT0172TP600D3060CW
Ціни на Q-tap Albatross 60 QT0172TP600D3060CW |
---|---|---|---|---|
Q-tap Albatross 60 QT0172TP600D3060CW | від 11 508 грн. | 18 пропозицій | ||
Q-tap Albatross 70 QT0172TP700D3070CW | від 12 558 грн. | 22 пропозиції | ||
Q-tap Albatross 80 QT0172TP800D3080CW | від 13 398 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →