Умивальник Q-tap Albatross E QT01119150EW 1515 мм
Фото 7 |
Q-tap Albatross E QT01119150EW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Albatross E QT01119150EW 1515 мм
Усі ціни 23 →Qtap Albatross E раковина врізна прямокутна з донним клапаном 1500х460х180 | 12 462 грн. |
Умивальник врізний Q-TAP Albatross E на стільницю 1515x470x170мм прямокутн | 12 462 грн. |
Раковина з донним клапаном Qtap Albatross E 151 см (QT01119150EW) QT011191 | 12 462 грн. |
Раковина накладна QTap Albatross E White з донним клапаном (QT01119150EW) | 12 462 грн. |
Qtap Раковина Qtap Albatross E 1500х460х180 White з донним клапаном QT0111 | 12 462 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Q-tap Albatross E QT01119150EW
Ціни на Q-tap Albatross E QT01119150EW |
---|---|---|---|---|
Q-tap Albatross E QT01119060EW 615 мм | від 4 158 грн. | 2 пропозиції | ||
Q-tap Albatross E QT01119070EW 715 мм | від 4 620 грн. | 2 пропозиції | ||
Q-tap Albatross E QT01119080EW 815 мм | від 4 154 грн. | 2 пропозиції | ||
Q-tap Albatross E QT01119090EW 915 мм | від 6 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Q-tap Albatross E QT01119100EW 1015 мм | від 4 985 грн. | 1 пропозиція | ||
Q-tap Albatross E QT01119120EW 1215 мм | від 5 754 грн. | 2 пропозиції | ||
Q-tap Albatross E QT01119150EW 1515 мм | від 10 962 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →