Умивальник Q-tap Albatross QT01113060CW 610 мм
Фото 7 |
Q-tap Albatross QT01113060CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Albatross QT01113060CW 610 мм
Усі ціни 9 →Раковина Q-TAP Albatross WHI 4530-600 / F008, QT01113060CW QT01113060CW | 3 815 грн. |
Раковина Q-TAP Albatross WHI 4530-600/F008, QT01113060CW QT01113060CW | 3 815 грн. |
Qtap Раковина Qtap Albatross з донним клапаном QT01113060CW | 3 815 грн. |
Раковина Qtap Albatross 600х460х180 White без донного клапану QT01113060CW | 3 268 грн. |
Раковина Qtap Albatross 600х460х180 White з донним клапаном QT01113060CW | 3 815 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Q-tap Albatross QT01113060CW
Ціни на Q-tap Albatross QT01113060CW |
---|---|---|---|---|
Q-tap Albatross QT01113060CW 610 мм | від 3 192 грн. | 9 пропозицій | ||
Q-tap Albatross QT01113070CW 710 мм | від 3 607 грн. | 5 пропозицій | ||
Q-tap Albatross QT01113080CW 815 мм | від 4 743 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →