Умивальник Q-tap Albatross QT01113070CW 710 мм
Фото 7 |
Q-tap Albatross QT01113070CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Albatross QT01113070CW 710 мм
Раковина 70см Q-TAP Albatross WHI 4530-700 / F008, QT01113070CW QT01113070 | 4 162 грн. |
Раковина 70см Q-TAP Albatross WHI 4530-700/F008, QT01113070CW QT01113070CW | 4 162 грн. |
Qtap Раковина Qtap Albatross з донним клапаном QT01113070CW | 4 065 грн. |
Раковина Qtap Albatross 700х460х180 White з донним клапаном QT01113070CW | 4 162 грн. |
Раковина Qtap Albatross 700х460х180 White без донного клапана QT01113070CW | 3 607 грн. |
Модификації Q-tap Albatross QT01113070CW
Ціни на Q-tap Albatross QT01113070CW |
---|---|---|---|---|
Q-tap Albatross QT01113060CW 610 мм | від 3 192 грн. | 9 пропозицій | ||
Q-tap Albatross QT01113070CW 710 мм | від 3 607 грн. | 5 пропозицій | ||
Q-tap Albatross QT01113080CW 815 мм | від 4 743 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →