Сушарка для білизни Q-tap Breeze SIL 57702
Відео 1Фото 8 |
Q-tap Breeze SIL 57702 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Breeze SIL 57702
Усі ціни 20 →Qtap Сушарка для білизни електрична Qtap Breeze (SIL) 57702 з терморегулят | 3 299 грн. |
Електрична сушарка для білизни Qtap BreezeP(SIL)P57702 (QTBRESIL57702) QTB | 4 786 грн. |
Сушарка для білизни електрична Qtap Breeze (SIL) 57702 з терморегулятором | 4 786 грн. |
Електрична сушарка для білизни Qtap Breeze 57702 SIL (QTBRESIL57702) | 4 547 грн. |
Сушарка для білизни електрична Q-tap Breeze (SIL) 57702 з терморегулятором | 4 786 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →