Кухонна мийка Q-tap D78x44 3.0/1.2 780х440
Фото 12 |
Q-tap D78x44 3.0/1.2 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap D78x44 3.0/1.2 780х440
Кухонна мийка Q-Tap D7844 3.0/1.2 мм (QTD784412) QTD784412 | 6 068 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap D7844BL Black 3.0/1.2 мм (QTD7844BLPVD12) | 8 093 грн. |
Кухонна мийка Q-Tap D7844BL 3.0/1.2 мм (QTD7844BLPVD12) QTD7844BLPVD12 | 8 093 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap D7844 Satin 3.0/1.2 мм (QTD784412) | 6 068 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →