Умивальник Q-tap Jay QT0711K424W 420 мм
Фото 5 |
Q-tap Jay QT0711K424W 420 мм580 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Jay QT0711K424W 420 мм
Раковина Q-Tap Jay з донним клапаном QT0711K424W | 4 158 грн. |
Qtap Раковина Qtap Jay з донним клапаном QT0711K424W | 2 352 грн. |
Раковина Qtap Jay 420х420х155 White з донним клапаном QT0711K424W | 2 352 грн. |
Модификації Q-tap Jay QT0711K424W
Ціни на Q-tap Jay QT0711K424W |
---|---|---|---|---|
Q-tap Jay QT0711K424W 420 мм | від 2 352 грн. | 3 пропозиції | ||
Q-tap Jay QT0711K425W 580 мм | від 3 350 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →