Унітаз Q-tap Jay QT07222176W
Фото 10 |
Q-tap Jay QT07222176W |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Jay QT07222176W
Усі ціни 28 →Унітаз підлоговий безободковий Q-Tap Jay QT07222176W з бачком і сидінням S | 10 386 грн. |
Унітаз підлоговий безободковий Q-Tap Jay QT07222176W з бачком та сидінням | 10 385 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий Q-TAP Jay кришка мікроліфт ви | 10 385 грн. |
Q-Tap Q-Tap Jay QT07222176W | 10 385 грн. |
Унітаз-компакт з сидінням Soft-close Qtap Jay (QT07222176W) QT07222176W | 10 385 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →