Змішувач Q-tap Lenicka 9138103UC
Фото 19 |
Q-tap Lenicka 9138103UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Lenicka 9138103UC
Усі ціни 45 →Змішувач для кухні Qtap Lenicka хром 9138103UC QTLEN9138103UC | 4 162 грн. |
Змішувач для кухні Qtap Lenicka (колір-хром) 9138103UC з висувним виливом | 4 162 грн. |
Q-Tap Q-tap Lenicka QTLEN9138103UN Brushed Nickel PVD | 3 468 грн. |
Змішувач кухонний із витяжною лійкою Q-TAP Lenicka сатин нержавіюча сталь | 3 468 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Qtap Lenicka 9138103UN нікель (QTLEN | 3 468 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →