Змішувач Q-tap Milada 6027107OC
Фото 5 |
Q-tap Milada 6027107OC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Milada 6027107OC
Змішувач для душу Q-Tap Milada хром арт. QTMIL6027107OC QTMIL6027107OC | 1 764 грн. |
Qtap Змішувач прихованого монтажу для душу Qtap Milada 6027107OC | 1 579 грн. |
Змішувач вбудований для душа Q-Tap Milada хром QTMIL6027107OC | 1 764 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Qtap Milada (6027107OC) | 1 764 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →