Умивальник Q-tap Nando 404A 500 мм (QTNANDOWHIA404AF008)
Фото 4 |
Q-tap Nando 404A 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Nando 404A 500 мм
Раковина 50 см Q-TAP Nando WHI 404A / F008 QT1211K404AW | 3 116 грн. |
Qtap Раковина Qtap Nando з донним клапаном QT1211K404AW | 2 610 грн. |
Раковина Qtap Nando 500х420х130 White з донним клапаном QT1211K404AW | 3 462 грн. |
Модификації Q-tap Nando 404A
Ціни на Q-tap Nando 404A |
---|---|---|---|---|
Q-tap Nando 404A 500 мм | від 2 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Q-tap Nando QT1211K404W 600 мм | від 2 741 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →