Душова кабіна Q-tap Presto 79x79 (PRECRM1088AP5UNIA308815)
Фото 8 |
Q-tap Presto CRM1088AP5 P 79x7989x89 |
|
Може продаватися без піддону.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Presto 79x79
Усі ціни 10 →Душова кабіна Qtap Presto 80х80 PRECRM1088AP5UNIA308815 SD00048936 | 16 565 грн. |
Набір Qtap душова кабіна Presto CRM1088AP5 Pear 1970x800x800 мм + піддон R | 16 565 грн. |
Qtap Набір Qtap душова кабіна Presto CRM1088AP5 Pear 1970x800x800 мм + під | 16 526 грн. |
Набір Qtap душова кабіна Presto CRM1088AP5 Pear 1970x800x800 мм + піддон R | 16 565 грн. |
Набір Qtap душова кабіна Presto CRM1088AP5 Pear 1970x800x800 мм + піддон R | 16 565 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Q-tap Presto
Ціни на Q-tap Presto |
---|---|---|---|---|
Q-tap Presto 79x79 | від 16 526 грн. | 18 пропозицій | ||
Q-tap Presto 89x89 | від 11 810 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →