Душова кабіна Q-tap Presto 79x79
Фото 5 |
Q-tap Presto CRM1088SP5 79x7989x89 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Presto 79x79
Усі ціни 33 →Душова кабіна Q-Tap PRESTO 80х80 (Профіль - хром, скло - матове) PRECRM108 | 9 632 грн. |
Душова кабіна Qtap Presto CRM1088SP5 80х80 см, скло Pear 5 мм без піддону | 9 632 грн. |
Душова кабіна Q-Tap PRESTO 80х80 (Профіль - хром, скло - матове) PRECRM108 | 9 632 грн. |
Q-Tap Q-Tap Presto CRM1088SP5 (PRECRM1088SP5) PRECRM1088SP5 | 9 632 грн. |
Душова кабіна Qtap Presto 80x80 см CRM1088SP5 Pear (PRECRM1088SP5) PRECRM1 | 9 632 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Q-tap Presto
Ціни на Q-tap Presto |
---|---|---|---|---|
Q-tap Presto 79x79 | від 9 417 грн. | 43 пропозиції | ||
Q-tap Presto 89x89 | від 9 245 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →