Тумба під умивальник Q-tap Taurus 60 QT2474TPT603WO
Фото 18 |
Q-tap Taurus 60 QT2474TPT603WO |
|
Тумба оснащена сталевим полотенцесушителем. Комплектується стільницею.
Габарити тумби вказані з урахуванням рушникосушки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Taurus 60 QT2474TPT603WO
Тумба підвісна Qtap Taurus 600х580х437 White/Whitish oak QT2474TPT603WWO | 7 990 грн. |
Qtap Тумба підвісна Qtap Taurus 600х580х437 Whitish oak QT2474TPT603WO - Q | 9 851 грн. |
Тумба підвісна Qtap Taurus 600х580х437 White/Whitish oak QT2474TPT603WWO | 7 990 грн. |
Тумба підвісна Qtap Taurus 600х580х437 Whitish oak QT2474TPT603WO | 7 626 грн. |
Тумба підвісна Qtap Taurus 600х580х437 Whitish oak QT2474TPT603WO | 7 626 грн. |
Модификації Q-tap Taurus 60 QT2474TPT603WO
Ціни на Q-tap Taurus 60 QT2474TPT603WO |
---|---|---|---|---|
Q-tap Taurus 60 QT2474TPT603WO | від 7 626 грн. | 5 пропозицій | ||
Q-tap Taurus 70 QT2474TPT703WO | від 7 990 грн. | 6 пропозицій | ||
Q-tap Taurus 80 QT2474TPT803WO | від 8 575 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →