Стабілізатор напруги Quant 21 21000 Вт
Відео 1Фото 4 |
Quant 21 21000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 21000 Вт
Вхідна напруга:156 – 606 В
Точність на виході (±):0.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Quant 21 21000 Вт
Усі ціни 9 →Інверторний стабілізатор напруги Quant-21 (3Х7) | 100 440 грн. |
Стабілізатор Quant-21 (3х7) 107940-8 | 100 440 грн. |
Трифазний інверторний стабілізатор напруги Quant-21 (3х7) | 100 440 грн. |
Стабилизатор Quant-21 (3х7) 00-00000027 | 100 440 грн. |
Стабилизатор Quant Quant-21, 3х7 (Quant-21) | 100 440 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Quant 21
Ціни на Quant 21 |
---|---|---|---|---|
Quant 16.5 16500 Вт | від 87 540 грн. | 10 пропозицій | ||
Quant 21 21000 Вт | від 100 440 грн. | 9 пропозицій | ||
Quant 27 26400 Вт | від 119 190 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →