Стабілізатор напруги Quant 54 52800 Вт
Відео 4 |
Quant 54 52800 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 52800 Вт
Вхідна напруга:156 – 606 В
Точність на виході (±):0.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Quant 54 52800 Вт
Усі ціни 10 →Інверторний стабілізатор напруги Quant-54 (3Х18) | 198 540 грн. |
Стабілізатор Quant-54 (3х18) 107940-12 | 198 540 грн. |
Трифазний інверторний стабілізатор напруги Quant-54 (3х18) | 198 540 грн. |
Стабилизатор Quant-54 (3х18) 00-00000031 | 198 540 грн. |
Стабилизатор Quant Quant-54, 3х18 (Quant-54) | 198 540 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Quant 54
Ціни на Quant 54 |
---|---|---|---|---|
Quant 33 33000 Вт | від 138 440 грн. | 10 пропозицій | ||
Quant 42 41400 Вт | від 149 440 грн. | 9 пропозицій | ||
Quant 54 52800 Вт | від 198 540 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →