Монітор QUBE Overlord B24F75Plus-IPS 23.8 " чорний
Фото 5 |
QUBE Overlord B24F75Plus-IPS 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити QUBE Overlord B24F75Plus-IPS 23.8 " чорний
Усі ціни 19 →Qube 23.8" Overlord B24F75plus-IPS Black | 4 099 грн. |
Монитор 23.8" Qube Overlord B24F75Plus-IPS, Black, eled, ips, 1920x1080 (1 | 4 478 грн. |
Монитор 23.8" QUBE B24F75plus-IPS FHD IPS 75hz, HDMI, VGA, DP, speaker, HD | 4 099 грн. |
Монітор 23.8" QUBE 24" B24F75 FHD IPS 75Hz (B24F75plus-IPS) | 4 099 грн. |
Монітор 23.8" Qube Overlord B24F75Plus-IPS, Black, ELED, IPS, 1920x1080 (1 | 4 424 грн. |
ще 14 пропозицій