Душова кабіна Radaway Almatea KDJ 120x90 ліва
Фото 90 |
Radaway Almatea KDJ 120Lx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Almatea KDJ 120x90 ліва
Radaway Almatea KDJ 120Lx90 ліва (120x90x195) графіт/хром (32144-01-05NL) | 35 120 грн. |
Radaway Almatea KDJ 120Lx90 левая (120x90x195) графит/хром (32144-01-05NL) | 35 120 грн. |
Radaway Almatea KDJ 120Lx90 ліва (120x90x195) графіт/хром (32144-01-05NL) | 35 120 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Almatea KDJ 120Lx90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 32144-01-01NL — колір скла: прозоре
- арт. 32144-01-05NL — колір скла: графітове
- арт. 32144-01-08NL — колір скла: коричневе
- арт. 32144-01-12NL — колір скла: интимато
Модификації Radaway Almatea KDJ
Ціни на Radaway Almatea KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea KDJ 80x80 права | від 24 269 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 120x80 ліва | від 35 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 ліва | від 35 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 права | від 34 366 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →