Душова кабіна Radaway Almatea KDJ 90x80 ліва
Фото 90 | Товар застарів 31 749 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 900x800x1950; Форма профілю: прямокутна; Встановлення: ліва; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; Країна походження бренду: Польща; |
Radaway Almatea KDJ 90Lx80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Almatea KDJ 90Lx80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 32148-01-01NL — колір скла: прозоре
- арт. 32148-01-05NL — колір скла: графітове
- арт. 32148-01-08NL — колір скла: коричневе
- арт. 32148-01-12NL — колір скла: интимато
Модификації Radaway Almatea KDJ
Ціни на Radaway Almatea KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea KDJ 80x80 права | від 24 269 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 120x80 ліва | від 35 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 ліва | від 35 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 права | від 34 366 грн. | 1 пропозиція |