Душова кабіна Radaway Almatea KDJ 90x90 права
Фото 90 | 31 440 грн. Купити! Душова кабіна Almatea KDJ 900Rx900x1950 хром/прозоре (32102-01-01NR)Wellgood.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись |
Radaway Almatea KDJ 90Rx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Almatea KDJ 90Rx90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 32102-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 32102-01-05NR — колір скла: графітове
- арт. 32102-01-08NR — колір скла: коричневе
- арт. 32102-01-12NR — колір скла: интимато
Модификації Radaway Almatea KDJ
Ціни на Radaway Almatea KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea KDJ 80x80 ліва | від 30 720 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 80x80 права | від 24 269 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 90x90 ліва | від 31 440 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 90x90 права | від 31 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 100x75 ліва | від 31 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 100x90 ліва | від 32 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 100x90 права | від 32 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 100x100 ліва | від 33 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 100x100 права | від 33 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 120x80 ліва | від 35 120 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Almatea KDJ 120x80 права | від 33 840 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 ліва | від 33 840 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Almatea KDJ 120x90 права | від 34 366 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →