Душовий піддон Radaway Argos D 4ADN915 (4ADN915-02)
Фото 3 |
Radaway Argos D 4ADN915 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Argos D 4ADN915
Усі ціни 6 →Душовий піддон Radaway Argos D 150x90 см (4ADN915-02) 4ADN915-02 | 20 289 грн. |
Душовий піддон Radaway Argos D на ніжках 1500x900x55, білий 4ADN915-02 | 15 217 грн. |
Душевой поддон RADAWAY Argos D акриловый, прямоугольный плоский с ножками | 20 520 грн. |
Argos D со съемной панелью (4ADN915-02) 150х90х14,5 5557-20 | 20 289 грн. |
Argos D зі знімною панеллю (4ADN915-02) 150х90х14,5 4ADN915-02 | 20 289 грн. |
Душовий піддон зі з'ємною панеллю Argos D 150x90 см, RADAWAY (4ADN915-02) | 20 289 грн. |
Модификації Radaway Argos D 4ADN915
Ціни на Radaway Argos D 4ADN915 |
---|---|---|---|---|
Radaway Argos D 4ADN89 | від 10 569 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Argos D 4ADN810 | від 13 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Argos D 4ADN910 | від 9 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Argos D 4ADN911 | від 14 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Argos D 4ADN812 | від 14 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Argos D 4ADN912 | від 15 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Argos D 4ADN914 | від 14 208 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Argos D 4ADN915 | від 15 217 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Argos D 4ADN916 | від 16 048 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →