Душова кабіна Radaway Carena KDJ 100x80 права
Фото 4 |
Radaway Carena KDJ 100Rx80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Carena KDJ 100x80 права
Усі ціни 12 →Душова кабіна RADAWAY Carena KDJ 100x80 (Колір скла - коричневе) правобічн | 34 000 грн. |
Radaway Carena KDJ права 100x80x195 коричнева (34432-01-08NR) 34432-01-08N | 33 618 грн. |
Душова кабіна Radaway Carena KDJ 100x80 см (34432-01-08NR) 34432-01-08NR | 33 958 грн. |
Душова кабіна Radaway Carena KDJ 1000Rx800x1950 права, хром/коричневе (344 | 25 214 грн. |
Душова кабіна Carena KDJ 1000Rx800x1950 хром/коричневе (34432-01-08NR) | 27 166 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Carena KDJ 100Rx80:
- Душова кабіна з дверима, що відкриваються всередину
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 34432-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 34432-01-08NR — колір скла: коричневе
Модификації Radaway Carena KDJ
Ціни на Radaway Carena KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Carena KDJ 90x90 ліва | від 27 805 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 90x90 права | від 28 125 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 ліва | від 27 166 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 права | від 24 670 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 ліва | від 25 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 права | від 28 285 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 ліва | від 28 285 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 права | від 28 285 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 ліва | від 29 243 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 права | від 29 243 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →