Душова кабіна Radaway Carena KDJ 120x90 права
Фото 4 |
Radaway Carena KDJ 120Rx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Carena KDJ 120x90 права
Душова кабіна Radaway Carena KDJ 120x90 (Колір скла - коричневе) права 344 | 36 600 грн. |
Душевая кабина RADAWAY CARENA KDJ 120x90см 34443-01-08NR | 36 188 грн. |
Душова кабіна Radaway Carena KDJ 120x90 (Колір скла - прозоре) права 34443 | 34 800 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Carena KDJ 120Rx90:
- Душова кабіна з дверима, що відкриваються всередину
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 34443-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 34443-01-08NR — колір скла: коричневе
Модификації Radaway Carena KDJ
Ціни на Radaway Carena KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Carena KDJ 90x90 ліва | від 33 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 90x90 права | від 33 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 ліва | від 33 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 права | від 24 670 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 ліва | від 25 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 права | від 34 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 ліва | від 34 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 права | від 34 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 ліва | від 34 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 права | від 34 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →