Душова кабіна Radaway Classic A1700 90x90
Фото 15 |
Radaway Classic A1700 A90 80x8090x90 |
|
Для комплектації з високими піддонами (купуються окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Classic A1700 90x90
Усі ціни 6 →Radaway Classic 90x90x170 матова (30001-01-02) 30001-01-02 | 11 865 грн. |
Radaway Classic 90x90x170 матовая (30001-01-02) 2305-20 | 11 865 грн. |
Radaway Classic 90x90x170 матова (30001-01-02) 30001-01-02 | 11 865 грн. |
Radaway Classic 90x90x170 коричнева (30001-01-08) 30001-01-08 | 11 865 грн. |
Radaway Classic 90x90x170 коричневая (30001-01-08) 2308-20 | 11 865 грн. |
Radaway Classic 90x90x170 коричнева (30001-01-08) 30001-01-08 | 11 865 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 30001-01-01 — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30001-01-02 — колір скла: сатинове, колір профілю - хром
- арт. 30001-01-05 — колір скла: графітове, колір профілю - хром
- арт. 30001-01-06 — колір скла: тканина, колір профілю - хром
- арт. 30001-01-08 — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
- арт. 30001-04-01 — колір скла: прозоре, колір профілю - білий
- арт. 30001-04-02 — колір скла: сатинове, колір профілю - білий
- арт. 30001-04-05 — колір скла: графітове, колір профілю - білий
- арт. 30001-04-06 — колір скла: тканина, колір профілю - білий
- арт. 30001-04-08 — колір скла: коричневе, колір профілю - білий
Модификації Radaway Classic A1700
Ціни на Radaway Classic A1700 |
---|---|---|---|---|
Radaway Classic A1700 80x80 | від 11 865 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Classic A1700 90x90 | від 11 865 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →