Душова кабіна Radaway Eos KDD 100x100
Фото 10 |
Radaway Eos KDD 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos KDD 100:
- Двері можна відкривати як всередину, так і назовні
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37223-01-01N — колір скла: прозоре
- арт. 37223-01-12N — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos KDD
Ціни на Radaway Eos KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos KDD 80x80 | від 21 673 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos KDD 90x90 | від 22 781 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDD 100x100 | від 24 679 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →