Душова кабіна Radaway Eos KDJ 80x100 ліва
Відео 1Фото 12 |
Radaway Eos KDJ 80Lx100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Eos KDJ 80x100 ліва
Душова кабіна RADAWAY Eos KDJ 80x100 (Колір скла - інтімато) лівостороння | 28 000 грн. |
Душевая кабина RADAWAY Eos KDJ 80x100см 37543-01-12NL | 27 685 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Eos KDJ 80x100 (Колір скла - прозоре) лівостороння 3 | 25 000 грн. |
Душевая кабина RADAWAY Eos KDJ 80x100см 37543-01-01NL | 24 719 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos KDJ 80Lx100:
- Двері відкриваються усередину і назовні
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37543-01-01NL — колір скла: прозоре
- арт. 37543-01-12NL — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos KDJ
Ціни на Radaway Eos KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos KDJ 80x80 ліва | від 23 335 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 80x80 права | від 23 335 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 80x100 ліва | від 24 719 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 80x100 права | від 24 719 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 90x90 ліва | від 24 719 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Eos KDJ 90x90 права | від 25 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 100x100 ліва | від 26 103 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ 100x100 права | від 26 103 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →