Душова кабіна Radaway Eos KDS 100x90 ліва (37551-01-01NL)
Фото 24 | 26 499 грн. Купити! Душевая кабина Radaway EOS KDS 100x90см 37551-01-01NLWellgood.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись |
Radaway Eos KDS 100Lx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos KDS 100Lx90:
- Двері відкриваються усередину і назовні
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Eos KDS
Ціни на Radaway Eos KDS |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos KDS 100x80 ліва | від 26 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 100x80 права | від 27 092 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 100x90 ліва | від 26 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 100x90 права | від 27 685 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 100x100 ліва | від 27 092 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 100x100 права | від 27 685 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 120x90 ліва | від 28 278 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 120x90 права | від 29 069 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 120x100 ліва | від 29 069 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 120x100 права | від 29 069 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 140x80 ліва | від 29 663 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 140x80 права | від 29 663 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 140x90 ліва | від 29 663 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 140x90 права | від 30 256 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 140x100 ліва | від 29 663 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDS 140x100 права | від 30 256 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →