Душова кабіна Radaway Fuenta New KDD-B 100x100
Фото 4 |
Radaway Fuenta New KDD-B 100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Fuenta New KDD-B 100x100
Душова кабіна Fuenta New KDD B без порогу 1000Lx2000 хром/прозоре (384072- | 27 527 грн. |
Душова кабіна Fuenta New KDD-B 1000Lx2200 хром/прозоре 384072-01-01L (TM R | 28 058 грн. |
Душова кабіна Fuenta New KDD B без порогу 1000Rx2000 хром/прозоре 384072-0 | 26 935 грн. |
Душова кабіна Fuenta New KDD B без порогу 1000Lx2000 хром/прозоре 384072-0 | 26 935 грн. |
Душова кабіна Fuenta New KDD-B 1000Rx2200 хром/прозоре 384072-01-01R (TM R | 28 058 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Fuenta New KDD-B 100x100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Fuenta New KDD-B
Ціни на Radaway Fuenta New KDD-B |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta New KDD-B 80x80 | від 26 277 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Fuenta New KDD-B 90x90 | від 26 277 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Fuenta New KDD-B 100x100 | від 26 935 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →