Душова кабіна Radaway Idea KDD 110x120 ліва / права
Відео 1Фото 20 | Товар застарів 42 028 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 1100x1200x2050; Форма профілю: прямокутна; Регулювання профілю; Встановлення: ліва / права; Спосіб відкриття: розсувні двері; Ширина входу (мм): 685; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре; Товщина скла (мм): 6; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає |
Radaway Idea KDD 110Lx120R 80x80 кутова 80x90 ліва / права 80x100 ліва / права 80x110 80x120 ліва / права ліва / права 90x80 ліва / права 90x90 кутова 90x100 ліва / права 90x110 ліва / права 90x120 ліва / права 100x80 ліва / права 100x90 ліва / права 100x100 кутова 100x110 ліва / права 100x120 ліва / права 110x80 ліва / права 110x90 ліва / права 110x100 110x110 ліва / права кутова 110x120 120x80 ліва / права ліва / права 120x90 ліва / права 120x100 ліва / права 120x110 ліва / права 120x120 кутова |
|
Подвійні ролики заховані усередині профілів, на пристінних профілях відсутні заглушки болтів (місце в них маскувальна стрічка Nastro Chromo). Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу, з порогом або без порога змінюючи нижній фіксатор. Є можливість демонтувати і нахиляти двері для чищення кабіни. Колір профілю: хром, чорний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Radaway Idea KDD
Ціни на Radaway Idea KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Idea KDD 80x80 кутова | від 41 948 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 80x90 ліва / права | від 42 547 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 80x100 ліва / права | від 43 346 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 80x120 ліва / права | від 45 343 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 90x80 ліва / права | від 37 913 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 90x90 кутова | від 29 412 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Idea KDD 90x100 ліва / права | від 39 351 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 90x110 ліва / права | від 40 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 90x120 ліва / права | від 45 943 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 100x80 ліва / права | від 38 752 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 100x90 ліва / права | від 39 351 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 100x100 кутова | від 20 095 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Idea KDD 100x110 ліва / права | від 41 308 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 100x120 ліва / права | від 46 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 110x110 кутова | від 33 359 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 120x80 ліва / права | від 40 829 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x90 ліва / права | від 41 428 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x100 ліва / права | від 42 267 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x110 ліва / права | від 43 386 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x120 кутова | від 35 294 грн. | 2 пропозиції |