Душова кабіна Radaway Idea KDD 90x120 ліва / права
Відео 1Фото 16 | 45 828 грн. Купити! Душова кабіна RADAWAY Idea Black KDD 90x120 без піддона (387060-54-01L, 38Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Radaway Idea KDD 90Lx120R 80x80 кутова 80x90 ліва / права 80x100 ліва / права 80x120 ліва / права 90x80 ліва / права 90x90 кутова 90x100 ліва / права 90x110 ліва / права 90x120 ліва / права 100x80 ліва / права 100x90 ліва / права 100x100 кутова 100x110 ліва / права 100x120 ліва / права 110x110 кутова 120x80 ліва / права 120x90 ліва / права 120x100 ліва / права 120x110 ліва / права 120x120 кутова |
|
Подвійні ролики заховані усередині профілів, на пристінних профілях відсутні заглушки болтів (місце в них маскувальна стрічка Nastro Chromo). Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу, з порогом або без порога змінюючи нижній фіксатор. Є можливість демонтувати і нахиляти двері для чищення кабіни. Колір профілю: хром, чорний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Radaway Idea KDD
Ціни на Radaway Idea KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Idea KDD 80x80 кутова | від 41 843 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 80x90 ліва / права | від 42 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 80x100 ліва / права | від 43 237 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 80x120 ліва / права | від 45 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 90x80 ліва / права | від 37 818 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 90x90 кутова | від 29 412 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Idea KDD 90x100 ліва / права | від 39 252 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 90x110 ліва / права | від 40 368 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 90x120 ліва / права | від 45 828 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 100x80 ліва / права | від 38 655 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 100x90 ліва / права | від 39 252 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 100x100 кутова | від 19 894 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Idea KDD 100x110 ліва / права | від 41 205 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 100x120 ліва / права | від 46 625 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 110x110 кутова | від 33 359 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Idea KDD 120x80 ліва / права | від 40 727 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x90 ліва / права | від 41 324 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x100 ліва / права | від 42 161 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x110 ліва / права | від 43 277 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Idea KDD 120x120 кутова | від 35 294 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →