Ванна Radaway Keria 150x150 см (WA1-37-150x150U)
Фото 3 |
Radaway Keria 150x150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Keria 150x150 см
Усі ціни 10 →Ванна RADAWAY Keria 150х150 + ніжки WA1-37-150x150U | 24 783 грн. |
Ванна акрилова кутова Radaway Keria 150x150 WA1-37-150x150U | 23 112 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY KERIA 150х150 + ніжки + сифон (WA1-37-150x150U) | 18 360 грн. |
Ванна RADAWAY Keria 150х150 + ножки (WA1-37-150x150U) 36454-16 | 23 436 грн. |
Ванна RADAWAY Keria 150х150 + ніжки (WA1-37-150x150U) 36454-16 | 23 436 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →