Душовий піддон Radaway Kyntos F HKF13080
Фото 12 | Очікується у продажу 21 508 грн. Тип: душовий піддон; Форма: прямокутна; Спосіб встановлення: універсальний; Матеріал: мармуровий композит; Вид піддону: мілкий; Панель до піддону: цільнолита; Антиковзна поверхня; Глибина піддону (мм): 17; Країна походження бренду: Польща; |
Radaway Kyntos F HKF13080 |
|
Можливий монтаж врівень з підлогою, на підлозі, а також на ніжках або на подіумі з цегли
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Kyntos F HKF13080
Ціни на Radaway Kyntos F HKF13080 |
---|---|---|---|---|
Radaway Kyntos F HKF9080 | від 16 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF10070 | від 16 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Kyntos F HKF10080 | від 18 153 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Kyntos F HKF10090 | від 18 993 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF11080 | від 14 772 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF11090 | від 21 476 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Kyntos F HKF12090 | від 17 264 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF120100 | від 25 035 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Kyntos F HKF13090 | від 18 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF14080 | від 17 946 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF140100 | від 21 268 грн. | 4 пропозиції |