Душовий піддон Radaway Kyntos F HKF140100
Фото 12 |
Radaway Kyntos F HKF140100 |
|
Можливий монтаж врівень з підлогою, на підлозі, а також на ніжках або на подіумі з цегли
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Kyntos F HKF140100
Душовий піддон Radaway Kyntos F 1400x1000x30, білий HKF140100-04 | 21 269 грн. |
Душевой поддон 140x100 Radaway Kyntos F HKF140100-04 | 28 357 грн. |
Душовий піддон 140x100 Radaway Kyntos F HKF140100-04 | 28 357 грн. |
Душовий піддон Kyntos F 140x100 см white, RADAWAY (HKF140100-04) | 28 357 грн. |
Модификації Radaway Kyntos F HKF140100
Ціни на Radaway Kyntos F HKF140100 |
---|---|---|---|---|
Radaway Kyntos F HKF9080 | від 16 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF10070 | від 16 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Kyntos F HKF10080 | від 18 153 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Kyntos F HKF10090 | від 18 993 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF11080 | від 14 773 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF11090 | від 21 476 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Kyntos F HKF12090 | від 17 263 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF120100 | від 25 035 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Kyntos F HKF13090 | від 18 449 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF14080 | від 17 947 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF140100 | від 21 269 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →