Душовий піддон Radaway Kyntos F HKF14080
Фото 12 |
Radaway Kyntos F HKF14080 |
|
Можливий монтаж врівень з підлогою, на підлозі, а також на ніжках або на подіумі з цегли
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Kyntos F HKF14080
Усі ціни 6 →Душовий піддон Radaway Kyntos F 1400x800x30, антрацит HKF14080-64 | 17 946 грн. |
Душевой поддон 140x80 anthracite Radaway Kyntos F HKF14080-64 | 23 928 грн. |
Душовий піддон 140x80 anthracite Radaway Kyntos F HKF14080-64 | 23 928 грн. |
Душевой поддон Radaway Kyntos F 140x80 цвет антрацит HKF14080-64 | 23 928 грн. |
Душовий піддон Radaway Kyntos F 1400x800x30 антрацит (HKF14080-64) | 24 170 грн. |
піддон Radaway Kyntos F 140x80 прямокутний, антрацит (HKF14080-64) | 23 595 грн. |
Модификації Radaway Kyntos F HKF14080
Ціни на Radaway Kyntos F HKF14080 |
---|---|---|---|---|
Radaway Kyntos F HKF9080 | від 16 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF10070 | від 16 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Kyntos F HKF10080 | від 18 153 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Kyntos F HKF10090 | від 18 993 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF11080 | від 14 772 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF11090 | від 21 476 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Kyntos F HKF12090 | від 17 264 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF120100 | від 25 035 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Kyntos F HKF13090 | від 18 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF14080 | від 17 946 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Kyntos F HKF140100 | від 21 268 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →