Душовий піддон Radaway Kyntos F HKF16080
Фото 11 |
Radaway Kyntos F HKF16080 |
|
Можливий монтаж врівень з підлогою, на підлозі, а також на ніжках або на подіумі з цегли
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Kyntos F HKF16080
Душовий піддон Radaway Kyntos F 1600x800x30, білий HKF16080-04 | 19 756 грн. |
Душевой поддон 160x80 Radaway Kyntos F HKF16080-04 | 26 340 грн. |
Душовий піддон 160x80 Radaway Kyntos F HKF16080-04 | 26 340 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →