Душова перегородка Radaway Modo X I Factory 130 388334-54-57
Фото 3 |
Radaway Modo X I Factory 130 388334-54-57 |
|
Грати на склі виготовлені з керамічної фарби, вони стійкі і довговічні. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Максимальна ширина перегородки складає 150 див.
Піддон купується окремо. Можливо встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінного профілю (з регулюванням).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Modo X I Factory 130 388334-54-57
Душова кабіна Radaway Modo X Black I Factory 1300x2000, чорний/прозорий 38 | 34 439 грн. |
Душевая перегородка Radaway Modo X Black I Factory 130 см 388334-54-57 | 45 918 грн. |
Душова кабіна Modo X I чорний Factory 1300x2000 388334-54-57 (TM Radaway) | 44 931 грн. |
Душова стінка Modo X Black I 130 Factory RADAWAY (388334-54-57) | 46 382 грн. |
Модификації Radaway Modo X I Factory 130 388334-54-57
Ціни на Radaway Modo X I Factory 130 388334-54-57 |
---|---|---|---|---|
Radaway Modo X I Factory 120 388324-54-57 | від 41 525 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Modo X I Factory 130 388334-54-57 | від 34 439 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Modo X I Factory 140 388344-54-57 | від 47 098 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Modo X I Factory 150 388354-54-57 | від 49 265 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Modo X I Factory 160 388364-54-57 | від 51 432 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →