Душова кабіна Radaway Nes KDD I 90x90
Фото 11 |
Radaway Nes KDD I 90Lx90R |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни, стійкий до змін температури і вологи.
Двері відкриваються як назовні, так і всередину. Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Nes KDD I 90x90
Душова кабіна NES KDD I 900Rx2000 хром/прозоре 10021090-01-01R (TM Radaway | 19 273 грн. |
Душова кабіна NES KDD I 900Lx2000 хром/прозоре 10021090-01-01L (TM Radaway | 19 273 грн. |
Душова кабіна NES Black KDD I 900Lx2000 чорний/прозоре 10021090-54-01L (TM | 21 246 грн. |
Душова кабіна NES Black KDD I 900Rx2000 чорний/прозоре 10021090-54-01R (TM | 21 246 грн. |
Модификації Radaway Nes KDD I
Ціни на Radaway Nes KDD I |
---|---|---|---|---|
Radaway Nes KDD I 80x80 | від 18 615 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Nes KDD I 90x90 | від 19 273 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Nes KDD I 100x100 | від 20 395 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →