Душовий піддон Radaway Patmos A 4S11155 (4S11155-03)
Фото 3 |
Radaway Patmos A 4S11155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Patmos A 4S11155
Усі ціни 6 →Душевой поддон RADAWAY Patmos A акриловый, полукруглый 1000x1000 мм h160 б | 13 960 грн. |
Radaway PATMOS A 1000 (4S11155-03) 100х100х16 2359-20 | 13 803 грн. |
Radaway PATMOS A 1000 (4S11155-03) 100х100х16 4S11155-03 | 13 803 грн. |
Душовий піддон Patmos A 1000x1000x160 білий 4S11155-03 (TM Radaway) | 13 506 грн. |
Душовий піддон Patmos A 100x100 см, RADAWAY (4S11155-03) | 13 803 грн. |
Душовий піддон RADAWAY Patmos A 1000x1000x160 білий | 13 506 грн. |
Модификації Radaway Patmos A 4S11155
Ціни на Radaway Patmos A 4S11155 |
---|---|---|---|---|
Radaway Patmos A 4S88155 | від 7 534 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Patmos A 4S99155 | від 7 831 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Patmos A 4S11155 | від 13 506 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →