Душова кабіна Radaway Premium Plus A1900 100x100
Відео 1Фото 10 |
Radaway Premium Plus A1900 A100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus A1900 100x100
Усі ціни 14 →Radaway Premium Plus A 100x100x190 прозора (30423-01-01N) 30423-01-01N | 28 832 грн. |
Душова кабіна Radaway Premium Plus A, 1000х1000х1900 (30423-01-01N) 30423- | 21 625 грн. |
Душова кабіна Premium Plus A 1000x1000x1900 хром/прозоре (30423-01-01N) | 29 160 грн. |
Radaway Premium Plus A 100x100x190 прозрачная (30423-01-01N) 2152-20 | 28 832 грн. |
Radaway Premium Plus A 100x100x190 прозора (30423-01-01N) 30423-01-01N | 28 832 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus A1900 A100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 30423-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30423-01-02N — колір скла: сатинове, колір профілю - хром
- арт. 30423-01-05N — колір скла: графітове, колір профілю - хром
- арт. 30423-01-06N — колір скла: тканина, колір профілю - хром
- арт. 30423-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
Модификації Radaway Premium Plus A1900
Ціни на Radaway Premium Plus A1900 |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus A1900 80x80 | від 19 852 грн. | 16 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus A1900 85x85 | від 20 187 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus A1900 90x90 | від 21 428 грн. | 31 пропозиція | ||
Radaway Premium Plus A1900 100x100 | від 21 625 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →